خرید مروارید( بابل تی ) تاپیوکا پرل ریز ایکس او Xo Pandan Tapioca Pearls

  مروارید ( بابل تی ) تاپیوکا پرل ریز ایکس او Xo Pandan Tapioca Pearls

  150,000 تومان

  مروارید ( بابل تی ) تاپیوکا پرل درشت ایکس او Xo Premium Tapioca Pearls 

  • مناسب برای استفاده در دسرهای ساگوی آسیایی و بابل تی
  • مناسب برای تهیه ی انواع نان، سس سوپ فرآورده های گوشتی و کلوچه
  • تهیه شده تحت استانداردهای روز دنیا
  • در جای خشک و خنک نگهداری شود
  • محصول: تایلند
  • وزن: 375 گرم

   

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید مروارید( بابل تی ) تاپیوکا پرل ریز ایکس او Xo Pandan Tapioca Pearls

  به طور معمول  در هر منطقه از کره زمین به دلیل ویژگی های جوی در آن ناحیه، گیاهان خاصی رشد میکنند. گیاه تاپیوکا یکی از گیاهان خاص است که در کشور ما کمتر شناخته شده است.

  از آنجا که رشد این گیاه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی نیاز دارد، این مروارید در ایران پرورش داده نمی شود. کشورهای نیجریه، تایلند، برخی از کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی از جمله کشورهای فعال در زمینه کاشت و تولید فرآورده این گیاه هستند.

  دانه تاپیوکا tapioca pearl که به نام های مروارید تاپیوکا یا ساگو نیز از آن نام برده می شود، از محصولاتی است که از این گیاه تولید می شود و نوعی نشاسته است.

  نشاسته تاپیوکا نوعی عامل غلیظ کننده است و برای غلظت دادن به سوپ ها و در تهیه انواع پودینگ ها، کلوچه های میوه ای، نان، سس و فرآورده های گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این دانه در تولید انواع دسرها و نوشیدنی های مختلف نیز استفاده می شود.

  جالب است بدانید که نشاسته تاپیوکا طعمی خاصی ندارد و طعم و بوی اصلی غذا را تحت تاثیر قرار نمی دهد، از این رو برای استفاده از خاصیت براق کنندگی این نشاسته، آن را برای ایجاد شفافیت و درخشش روی دسرهای مختلفی استفاده می کنند.


   رویال هایپر، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید مواد غذایی خارجی اورجینال، مروارید( بابل تی ) تاپیوکا پرل ریز ایکس او Xo Pandan Tapioca Pearls را با ضمانت اصالت و قیمت مناسب تقدیم می نماید.

  Product added to wishlist