قیمت خرید قهوه فوری نسکافه گلد کرما Nescafe Gold Crema

  قهوه فوری نسکافه گلد کرما Nescafe Gold Crema

  قهوه فوری نسکافه گلد کرما Nescafe Gold Crema

  • عطر و طعم خوب
  • قهوه ای درجه یک و فوق العاده با کرمای نرم
  • عطر و طعم قوی
  • ترکیب دانه های با کیفیت قهوه عربیکا و روبوستا
  • درجه گیرایی (INTENSITY) : متوسط -  5 از 10
  • کشور سازنده: سوئیس
  • وزن: 200 گرم
   

  مشاهده، بررسی و خرید قهوه فوری نسکافه گلد کرما Nescafe Gold Crema    

  قهوه فوری بر این اساس ساخته شده است که بتوان در زمانی کم و صرفا با در اختیار داشتن آب جوش، تهیه و آماده مصرف اش کرد.
  «نسکافه گلد»، با بو دادن عالی دانه‌های قهوه با کیفیت، به دست می‌آید در طول روز لحظاتی را برای بازیابی توان جسمی خود اختصاص دهید . تهیه یک فنجان قهوه فوری زمان زیادی از شما نمیگیرد اما به آسانی خستگی ناشی از کار را از شما دور میکند و شما را برای ادامه روز آماده نگه میدارد نسکافه گلد کرما – Nescafe Gold Crema -پودر قهوه فوری محصول شرکت نستله سوئیس است . این محصول از ترکیب دانه های با کیفیت قهوه عربیکا و روبوستا تهیه شده است . 
  در طول روز لحظاتی را برای بازیابی توان جسمی خود اختصاص دهید . تهیه یک فنجان قهوه فوری زمان زیادی از شما نمیگیرد اما به آسانی خستگی ناشی از کار را از شما دور میکند و شما را برای ادامه روز آماده نگه میدارد . نسکافه با انواع قهوه فوری با طعم های مختلف و نتهای معطر متفاوت انتخاب مناسبی برای دوست داران قهوه میباشد .
  نسکافه محبوب ترین مارک قهوه در جهان است که مردم بیش از ۱۸۰ کشور در سراسر جهان از نوشیدن آن لذت می برند. با بیش از ۸۰ سال تجربه در انتخاب ، بو دادن و مخلوط کردن بهترین دانه های قهوه ، جای تعجب نیست که در هر ثانیه بیش از ۵۵۰۰ فنجان قهوه نسکافه در سراسر جهان نوشیده میشود!
  تنها کافیست یک قاشق مربی خوری (۱٫۸ گرم) قهوه فوری را همراه با ۲۰۰ میلی لیتر آب جوش را ترکیب کرده و به هم بزنید تا قهوه ی دلپذیر صبحگاهی شما برای نوشیدن آماده شود.این محصول در بسته بندی های شیشه ای حاوی ۱۰۰ گرم قهوه فوری می باشد.

  قهوه فوری با هدف ساده کردن فرآیند دم آوری قهوه ساخته شد به جهان معرفی گشت. برای تولید این نوع قهوه، پس از رُست و آسیاب دانه های قهوه، آن ها را با روش های صنعتی عصاره گیری می کنند که فرآیندی مشابه دم کردن نوشیدنی قهوه است. محصول این مرحله به شکل مایع است. این مایع به دو روش رطوبت گیری می شود. در روش اول با سرد کردن سریع مایع و تبدیل آن به ذرات جامد شروع می شود. این ذرات جامد با حرارت دهی به شکلی خاص و تحلیه سریع مایع تبخیر شده در نهایت به شکل جامد و بدون رطوبت در می آید. در روش دوم، مایع در محیطی داغ به فضا اسپری می شود و به خاطر حرارت زیاد و کوچک بودن قطرات، رطوبت خود را به سرعت از دست می دهد و به شکل جامد در می آید.

  مشتریانی که این محصول را خریده اند نیز خرید کرده اند:

  Product added to wishlist