آدامس فایو نعنایی سبز 15عددی اصل Five Spearmint Rain

  آدامس فایو نعنایی سبز 15عددی اصل Five Spearmint Rain

  143,000 تومان

  آدامس فایو نعنایی سبز 15عددی اصل Five Spearmint Rain

  •  15عددی
  • فاقد قند و شکر
  • با طعم بی نظیر نعنایی
  • خوشبو کننده دهان
  • طعم دهی قوی
  • بدون رنگ و طعم مصنوعی
  • خوشبو کننده دهان
  • کشور تولید کننده: آمریکا

   

  مشاهده، بررسی قیمت و خرید آدامس فایو نعنایی سبز 15عددی اصل Five Spearmint Rain

  اگر از طرفداران آدامس باشید، احتمالا با آدامس فایو 5 (five) آشنا هستید. فایو برندی معروف در زمینه آدامس می باشد. آدامس 5 فایو با طعم نعنا فاقد شکر می باشد جویدن آدامس های بدون قند به مدت بیست دقیقه بعد از صرف غذا عملکردی شبیه به دهان شویه و خمیر دندان حاوی فلوراید را دارندآدامس فایو همچنین 35٪ کالری کمتری از آدامس های قندی دارد.  هر عدد از این آدامس ها نیز تنها 5 کالری دارند جویدن آدامس به صورت غیر مستقیم به هضم غذا کمک میکند نام این آدامس رابطه مستقیمی با شعار این کمپانی دارد. شعار آدامس فایو Simulate your senses است یعنی "حواس خود را تحریک کن" که اشاره به پنج حس انسان دارد. کسانی که از این آدامس استفاده کرده اند می دانند که یکی از بهترین برندهای موجود آدامس، آدامس فایو است.آدامس فایو Five آدرنالین خون را کنترل میکند. روی آدامس ها شیار های مثلث شکلی وجود دارند که با وجود آنها میتوان آدامس ها را به راحتی تیکه کرد.از مزایای ظاهری این آدامس های خوش طعم بسته بندی فلزی آن با ابعادی است که به راحتی داخل کیف و جیب جا می شود و له نمیشود،همچنین این آدامس ها فاقد قند هستند و برای افرادی که دارای رژیم غذایی هستند مناسب می باشد.جالب است که بدانید جوییدن آدامس به هنگام استرس و اضطراب عملکردی مشابه دارد و جایگزینی مناسب برای عادت های عصبی غریزی شما است در صورت استفاده طولانی مدت، آدامس فایو 5 عطر و طعم خود را از دست نداده و کماکان طعم دهی قوی خود را حفظ می کند.

  مشاهده قیمت و خرید آدامس فایو 5 اصلی

  آدامس فایو 5 یک نام تجاری آدامس بدون قند است که توسط شرکت Wrigley تولید می شود. نام «5» اشاره‌ای به حواس پنج‌گانه انسان دارد (با شعار تبلیغاتی «حواس خود را تحریک کنید» و «احساس جویدن پنج آدامس») و این که 5 کالری دارد.

  آدامس فایو 5 در مارس 2007 در ایالات متحده، در ژانویه 2008 در کانادا، در سال 2009 در روسیه، اروپا و استرالیا و در سال 2010 در چین، هند، ایتالیا، خاورمیانه، تایلند و مالزی معرفی شد. هنگامی که به بازارهای جدید معرفی شد. ، 5 تلطیف شده و به عنوان "New 5 Gum" نامگذاری می شود.

  Product added to wishlist