قیمت خرید سس فلفل مکزیکی هالاپینو هاینز 325 گرمی Heinz Maxican Roasted Jalapeno Chili Sauce

  سس فلفل تند مکزیکی هالاپینو هاینز 325 گرمی Heinz Maxican Roasted Jalapeno Chili Sauce

  169,400 تومان

  سس فلفل مکزیکی هالاپینو هاینز 325 گرمی

  • فاقد روغن پالم و رنگ مصنوعی ، طعم دهنده ، مواد نگهدارنده یا غلیظ کننده ها
  • دارای طعم عالی
  • طعم تند و منحصر به فرد
  • تهیه شده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه
  • تهیه شده تحت استانداردهای روز دنیا
  • در جای خشک و خنک نگهداری شود
  • کشور مبدأ برند : آمریکا
  • محصول کشور: اندونزی
  • وزن: 325 گرم
  • در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود

   

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید سس فلفل مکزیکی هالاپینو هاینز 325 گرمی  Heinz Maxican Roasted Jalapeno Chili Sauce

  سس فلفل قرمز با طعم هالاپینو برشته شده مکزیکی هاینز از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و تحت استانداردهای روز دنیا تولید شده است.  این سس فلفل طعم تند و بسیار لذیذی دارد. سس فلفل قرمز با طعم هالاپینو برشته شده مکزیکی هاینز را میتوان در کنار گوشت و ساندویچ استفاده کرد که طعمی بی نظیری هم دارد. این محصول فاقد رنگ مصنوعی، طعم دهنده میباشد. 

  ترکیبات: سس گوجه فرنگی، انبه خام، هالاپینو برشته شده


   رویال هایپر، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید مواد غذایی خارجی اورجینال، سس فلفل مکزیکی هالاپینو هاینز 325 گرمی  Heinz Maxican Roasted Jalapeno Chili Sauce  را با قیمت مناسب تقدیم می نماید

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید انواع سس هاینز و محصولات غذایی هاینز

  شرکت HJ Heinz یک شرکت آمریکایی پردازش مواد غذایی بود که دفتر مرکزی آن در One PPG Place در پیتسبورگ، پنسیلوانیا قرار داشت . این شرکت توسط هنری جی هاینز در سال 1869 تاسیس شد. هاینز هزاران محصول غذایی را در کارخانه های شش قاره تولید می کند و این محصولات را در بیش از 200 کشور و منطقه به بازار عرضه می کند. این شرکت ادعا می کند که 150 محصول شماره یک یا شماره دو در سراسر جهان دارد. [هاینز با سهم بازار بیش از 50 درصد در سس کچاپ در رتبه اول قرار گرفت . برچسب Ore-Ida 46٪ از بخش سیب زمینی منجمد را در سال 2003 داشت .

  از سال 1896، این شرکت از شعار " 57 تنوع " استفاده کرد. از تابلویی الهام گرفته شده بود که 21 مدل کفش را تبلیغ می کرد و هنری هاینز شماره 57 را انتخاب کرد حتی با وجود اینکه شرکت در آن زمان بیش از 60 محصول تولید می کرد، زیرا "5" شماره خوش شانس او ​​و "7" همسرش بود. 

  در فوریه 2013، هاینز موافقت کرد که توسط برکشایر هاتاوی و شرکت سرمایه گذاری برزیلی 3G Capital به مبلغ 23 میلیارد دلار خریداری شود  . در 25 مارس 2015، کرافت ادغام خود را با هاینز اعلام کرد که توسط Berkshire Hathaway و 3G Capital ترتیب داده شد. نتیجه شرکت کرافت هاینز پنجمین شرکت بزرگ مواد غذایی در جهان است. برکشایر هاتاوی در 18 ژوئن 2015 مالک اکثریت هاینز شد. پس از اعمال ضمانت نامه برای خرید 46 میلیون سهم از سهام عادی به قیمت کل بیش از 461 میلیون دلار،  برکشایر سهام خود را به 52.5 درصد افزایش داد. ادغام برای تشکیل کرافت هاینز در 2 ژوئیه 2015 تکمیل شد.

  خرید سس هاینز

  هاینز سس کچاپ را اختراع نکرد، اما مطمئناً آن را به کمال رساند. سوابق نشان می دهد که در اوایل دهه 1800، اولین آمریکایی ها سس کچاپ خود را درست می کردند و در بطری می ساختند. دستور العمل های مربوط به آن زمان نشان می دهد که این یک روند دشوار بود. گوجه‌فرنگی‌های رسیده را ابتدا فشرده می‌کردند تا تفاله تشکیل شود و سپس با نمک ترکیب می‌شدند، مخلوطی که به مدت دو ساعت می‌جوشانید و مدام هم می‌زدید. این مخلوط داغ سپس از صافی عبور داده می شود، مزه دار می شود و سپس دوباره می جوشانند تا غلیظ شود. وقتی خنک شد، چاشنی به دست آمده بطری شد. در این نسخه اولیه سس کچاپ، صد گوجه فرنگی چهار یا پنج بطری تولید می کرد که می توانست تا سه سال در قفسه بماند.

  طبق افسانه ها، سس کچاپ هاینز ممکن است اقتباسی از دستور العمل چینی برای سس غلیظ مخلوط شده از گوجه فرنگی، چاشنی های مخصوص و نشاسته باشد. مطمئنا، هاینز همیشه علاقه مند به استفاده از مرغوب ترین و آبدارترین گوجه فرنگی ها بود و خود هنری برای بازاریابی نابغه ای از خود نشان داد.

  آمریکایی ها عاشق سس کچاپ هاینز شدند و تا سال 1907، هاینز سالانه 12 میلیون بطری از آن را می فروخت و آن را به کشورهای سراسر جهان می فرستاد. ادیت وارتون، نویسنده برنده جایزه پولیتزر، هاینز را به همراه کارنگی، فریک، ملون و وستینگهاوس یکی از "اربابان پیتسبورگ" نامید. امروزه Heinz بیش از 650 میلیون بطری سس گوجه فرنگی  هاینز در سال می فروشد و آنها را به 200 کشور در سراسر جهان صادر می کند.

  فروش سس کچاپ هاینز اصلی

  مدتهاست که شیر به عنوان غذای کامل طبیعت معرفی شده است، زیرا حاوی تقریباً تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان است. اما غذا چیزی فراتر از تغذیه است. این در مورد طعم نیز هست و کارشناسان معتقدند که سس کچاپ هاینز طعمی تقریبا عالی دارد.

  مالکوم گلدول در کتاب « سگ چه دید» در سال 2009 پدیده سس کچاپ هاینز را بررسی کرد . گلدول با گری بوچمپ، رئیس مرکز حواس شیمیایی مونل، که مدعی است انسان ها دارای پنج مزه اصلی شناخته شده هستند، مشورت کرد: شور، شیرین، ترش، تلخ و اومامی. Umami، که در ژاپنی به معنای "خوشمزه" یا "خوشمزه" است، به تازگی کشف شده است و تعریف آن دشوار است. طعم لذیذ اومامی از ماده ای به نام گلوتامات می آید. اکثر موجودات زنده دارای گلوتامات هستند، اما وقتی می میرند، ذرات گلوتامات از هم جدا می شوند و به ال-گلوتامات تبدیل می شوند.

  این تجزیه ذرات زمانی اتفاق می افتد که گوشت پخته می شود، پنیر کهنه می شود، سس سویا تخمیر می شود و میوه ها و سبزیجات زیر نور خورشید می رسند. کشف شده است که انسان گیرنده های ال-گلوتامات دارد. برخی از کارشناسان اومامی را به‌عنوان طعم‌دار توصیف می‌کنند، اما بهترین راه برای توصیف آن طعم «دیگری» است، طعمی که شور، شیرین، ترش یا تلخ نباشد. به نوبه خود، سس کچاپ هاینز هر طعمی را به کام انسان وارد می کند و آن را به سلطان چاشنی ها تبدیل می کند.

  دیگران سعی کرده اند تاج سس کچاپ را از هاینز بکشند، اما موفق نشده اند. ظاهرا، هنری هاینز، زمانی که سس گوجه فرنگی خود را توسعه می داد، درصد بیشتری از جامدات گوجه فرنگی را شامل می شد که باعث افزایش مقدار اومامی می شد. دستور العمل هاینز همچنین شامل غلظت بیشتری از سرکه بود که اسیدیته را افزایش داد و آن را ترش تر از رقبای خود کرد. شکر را هم دو برابر کرد و به نقطه شیرین زبان زد. از آنجایی که همه سس گوجه فرنگی با گوجه فرنگی و نمک شروع می شود، پایه آن از قبل شور و تلخ است.

  طبق کتاب گلدول، هاینز چاشنی ابداع کرد که هر پنج دکمه اولیه را فشار می داد. طعم سس کچاپ هاینز از نوک زبان شروع شد، جایی که گیرنده های شیرینی و نمکی ما ابتدا ظاهر می شوند، در امتداد کناره ها حرکت می کنند، جایی که نت های ترش قوی ترین به نظر می رسند، سپس به پشت زبان ضربه می زنند تا دوزهای طعم اومامی و تلخ را دریافت کنند. ، همه در یک اوج طولانی. چه تعداد از غذاها در راهروهای سوپرمارکت طیف حسی را تا این حد عالی اجرا می کنند؟

  خرید سس کچاپ هاینز اصلی

  مردم به شدت به سس کچاپ هاینز وفادار هستند و اغلب از استفاده از هر برند دیگری خودداری می کنند. حتی وقتی که هاینز در حال خرابکاری است. در اوایل دهه 2000، شرکت هاینز طیفی از کچاپ های رنگی را معرفی کرد. آنها فروش خوبی داشتند، مخصوصاً به والدینی که دارای فرزند بودند، اما همان طور که معلوم شد، خالص ها قرمز سنتی را ترجیح می دادند. امروزه سس کچاپ هاینز فقط به رنگ اصلی خود عرضه می شود.

  سس کچاپ هاینز محاسبه شده است که از بطری شیشه ای خود با سرعت 0.028 مایل در ساعت جاری می شود. این میزان جریان توسط بخش تضمین کیفیت شرکت آزمایش می شود و اگر سس کچاپ سریعتر جریان یابد، آن دسته از سس گوجه فرنگی رد می شود.

  سرعت جریان آهسته و خوشمزه اغلب باعث کمی انتظار در کاربر سس گوجه فرنگی می شود. یک راز برای بیرون آمدن سریعتر آن از بطری شیشه ای وجود دارد. به گفته هاینز، اگر آرم "57"، "نقطه شیرین" را روی گردن بطری محکم بزنید، سریعتر از بطری آزاد می شود. آنها می گویند صبر یک فضیلت است و کسانی که کچاپ هاینز را دوست دارند بدشان نمی آید که کمی برای کمال در بشقاب خود صبر کنند.

  مهم نیست در کجای دنیا پرسه بزنید، سس کچاپ هاینز را خواهید یافت. به عنوان چاشنی اصلی شناخته می شود.


  سس heinz اصل | محصولات هاینز | خرید سس هاینز تند | سرلاک هاینز | قیمت سس هاینز | سس کچاپ هاینز اصلی | سس هنز | سس هینز | فروش سس هاینز | سس تند هاینز | 

  مشتریانی که این محصول را خریده اند نیز خرید کرده اند:

  Product added to wishlist