خرید شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest chocolate

  شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest chocolate 160gr

  169,400 تومان

  شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest chocolate

  • حاوی ژله های طعم گیلاس و تکه های بیسکویت
  • شکلات نرم و خوش طعم شیری
  • تهیه شده از کاکائو ٪100
  • تهیه شده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه
  • در جای خشک و خنک نگهداری شود
  • تولید مالزی
  • وزن: 160 گرم

   

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest chocolate

  شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest حاوی شکلات شیری Dairy Milk با ژله های طعم گیلاس و تکه های بیسکویت است.

  ترکیبات: شیر، گندم و سویا. شکلات شیری (83%)، ژله با طعم گیلاس (11%)، تکه های بیسکویت (5%). شکلات شیری حاوی مواد جامد کاکائو 27 درصد، مواد جامد شیر حداقل 24 درصد است.


   رویال هایپر، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید مواد غذایی خارجی اورجینال، شکلات کدبری دیری میلک بلک فارست Cadbury Dairy Milk Black Forest chocolate را با قیمت مناسب تقدیم می نماید

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید  شکلات کدبری cadbury اصل

  برند شکلات کدبری در سال 1824 تاسیس شد، زمانی که جان کدبری یک مغازه خواربار فروشی در خیابان بول 93، بیرمنگام، انگلستان افتتاح کرد. از جمله، او کاکائو و نوشیدنی شکلات می فروخت که خودش تهیه می کرد.

  خرید شکلات کدبری

  کدبریCadbury با نام قبلی Cadbury's and Cadbury Schweppes یک شرکت شیرینی پزی چندملیتی بریتانیایی است که از سال 2010 متعلق به Mondelez International است. این برند دومین برند بزرگ شیرینی پزی در جهان پس از مارس Mars است.

  فروش شکلات کدبری

  کدبری Cadbury دفتر مرکزی خود را در Cadbury House در پارک تجاری Uxbridge در لندن انگلستان دارد. این شرکت 84000 فوت مربع (7800 متر مربع) فضای اجاره ای را در داخل ساختمان 3 پارک تجاری،[ که با بخش بریتانیایی Mondelez به اشتراک می گذارد، اشغال می کند. پس از تصاحب Cadbury، کرافت تایید کرد که این شرکت در Cadbury House باقی خواهد ماند.

  Cadbury از دفتر مرکزی قبلی خود در 25 میدان برکلی در میفر، شهر وست مینستر در سال 2007 به پارک تجاری Uxbridge نقل مکان کرد در سال 1992، شرکت این فضا را به مبلغ 55 پوند به ازای هر فوت مربع (0.093 متر مربع) اجاره کرد؛  تا سال 2002 این مبلغ به 68.75 پوند در هر فوت مربع رسید.

  مشتریانی که این محصول را خریده اند نیز خرید کرده اند:

  Product added to wishlist