قیمت و خرید ترشی زنجبیل صورتی میاتا 1600 گرم Miyata Sushi Ginger

  ترشی زنجبیل صورتی میاتا 1600 گرم Miyata Sushi Ginger

  290,400 تومان

  ترشی زنجبیل صورتی میاتا 1600 گرم Miyata Sushi Ginger

  • مناسب برای استفاده در کنار انواع غذاها
  • ترکیبی از طعم تند، شور و شیرین
  • تهیه شده تحت استانداردهای روز دنیا
  • در جای خشک و خنک نگهداری شود
  • وزن: 1600گرم
  • وزن خالص زنجبیل: 1000گرم
  • ساخت چین

   

  بررسی ، مشاهده قیمت و خرید ترشی زنجبیل صورتی میاتا 1600 گرم Miyata Sushi Ginger

  چاشنی هایی که با سوشی سرو می شوند فواید زیادی برای سلامتی نیز دارند. زنجبیل به هضم غذا کمک می کند و به کشتن باکتری ها کمک می کند. واسابی، که به عنوان ترب ژاپنی نیز شناخته می شود، به کشتن باکتری ها کمک می کند، به ویژه هر چیزی که ممکن است در ماهی خام یافت شود.

  گاری (ガリ) نوعی ترشی زنجبیل ژاپنی است که اغلب به عنوان غذای جانبی برای سوشی سرو می شود. از ترشی زنجبیل جوان در آب نمک ساخته شده از سرکه برنج، شکر و نمک تهیه می شود و به آن طراوت می بخشد.

  خرید ترشی زنجبیل صورتی سوشی میاتا

  دلیل واقعی رنگ روشن زنجبیل سوشی تازه از فرآیند ترشی و بخشی از زنجبیل نشات می گیرد. ریشه ای که برای ساخت ترشی زنجبیل استفاده شده است.

  زنجبیل باید بین وعده های سوشی خورده شود تا کام را تمیز و تازه کند. اگر یک سرآشپز سوشی بخواهد زنجبیل را برای تعادل در یک غذای سوشی قرار دهد، در زمانی که آن را درست می کند این کار را انجام می دهد.

  در حالی که نوک بیرونی ریشه زنجبیل دارای رنگ صورتی است، همانطور که در بالا مشاهده می شود، بیشتر زنجبیلی که برداشت می شود رنگ مایل به سفید یا زرد دارد. با این حال، در فرآیند افزودن شکر و سرکه در هنگام تولید ترشی زنجبیل، رنگدانه رنگی آنتوسیانین در زنجبیل تازه فعال شده و آن را صورتی کم رنگ می کند.

  قیمت ترشی زنجبیل سوشی صورتی میاتا

  در دوزهای کم، زنجبیل عوارض جانبی کمی دارد. دوزهای بالای زنجبیل، بیش از 5 گرم در روز، احتمال عوارض جانبی را افزایش می دهد. زنجبیل روی پوست ممکن است باعث ایجاد بثورات شود.

  آیا واقعاً کسی زنجبیل را روی سوشی خود می‌ریزد؟ در واقع، قرار نیست روی یا با تکه های سوشی خورده شود. ترشی زنجبیل با اسیدی ملایم برای تمیز کردن کام بین خوردن تکه های مختلف سوشی یا ساشیمی استفاده می شود.

  فروش ترشی زنجبیل سوشی صورتی میاتا

  مصرف روزانه زنجبیل بی خطر است، اما متخصصان توصیه می کنند مصرف خود را به 3 تا 4 گرم در روز محدود کنید. اگر باردار هستید، روزانه 1 گرم مصرف کنید. ثابت شده است که مصرف بیش از 6 گرم زنجبیل در روز باعث مشکلات گوارشی مانند رفلاکس، سوزش سر دل و اسهال می شود.

  این ترشی زنجبیل از مواد اولیه ی تازه و جوان تولید شده که در آب نمک سرکه شیرین خیس شده است.


   رویال هایپر، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید مواد غذایی خارجی اورجینال،ترشی زنجبیل صورتی میاتا 1600 گرم Miyata Sushi Ginger را با قیمت مناسب تقدیم می نماید.

  Product added to wishlist